مشاور امور سرمایه گذاری، مالیاتی، بیزینسی و بازنشستگی

برای فارسی‌زبانانی که قصد مهاجرت دارند یا در خارج از کشور خود زندگی می‌کنند

 

We are member  We are member

آشنایی با منتور جلسات

هلیا هستم مدیرعامل شرکت Assurance Finance & Business Solutions Pty Ltd ، متخصص و مدرس در امور مالی با بیش از بیست سال تجربه کاری و تحصیل در استرالیا. در تمام این سالها با انواع و اقسام چالشهای ممکن مالی از طریق مشتریانم روبرو شده‌ام و به آنها کمک کردم تا از پس این مشکلات برآیند و آینده ی مالی روشن‌تری برای خودشان رقم بزنند. علاقه شخصی من به آموزش و اعتقاد راسخم به این که دانش، به خصوص اینکه دانش مالی شما را توانمند می‌سازد، من را برآن داشت تا نتایج تجربیات خود را در غالب دوره‌های مالی به اشتراک بگذارم.
جلسات کوچینگ برای آن دست از مخاطبان من در نظر گرفته شده است که میخواهند عنان تصمیمات مالیشان را به دست بگیرند.
در این جلسات  تلاش میکنم با ساده‌ترین کلمات ابتدا شما را با دانش مالی لازم آشنا کرده و در نهایت قدم به قدم با هم به نتیجه دلخواه شما برسیم.

کوچینگ و منتورینگ

 

جلسات کوچینگ

در این جلسات شما به همراه مشاور و منتور خود روی یکی از اهداف مالی شخصی یا بیزینس تمرکز کرده تا بتوانید تصمیمات بهتر و موثرتری بگیرید و قدم به قدم به هدف خود برسید.
CALL TO ACTION

هزینه جلسات

قابل توجه آن دسته از علاقه‌مندان که ترجیح می‌دهند هزینه جلسه را به تومان و یا کریپتوکارنسی پرداخت کنند، لطفا از طریق ایمیل به آدرس [email protected]

و یا اینستاگرام به آدرس: helia_singh

با تماس بگیرید.

لیست دوره های فارسی

نمایه دوره

نمایه دوره

نمایه دوره
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.